Джип Універсал - з нами завжди можна домовитися!
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань

Пропонуємо Вам продукцію Австралійської компанії IronMan 4x4.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
На дорозі або в глушині, перший вибір для позашляховика, Підвіска та Приладдя - IRONMAN 4x4. Чи використовуєте Ви, Ваш позашляховик, як сімейний транспортний засіб, або як справжній позашляховик для дослідника бездоріжжя, IRONMAN 4x4 має продукти, які забезпечать комфорт і безпеку, яку Ви потребуєте. Продукція IRONMAN4x4 була продана більш ніж у 120 країнах. Понад 50 років клієнти довірили IRONMAN4x4, тому що IRONMAN 4x4 постачає якість та співвідношення ціни та якості.
 
Ironman & JSW
 
Продукти IRONMAN4x4 розроблені в Австралії та продаються у всьому світі.
 
Спочатку встановлений в 1958, оскільки Мельбурн базував виробника частин підвіски, названого Яковом Спрінг Уорксом. Компанія в 1982 році взяла назву - JSW Parts, щоб проектувати і постачати ресори та циліндричні пружини для автомобілів 4x4, вантажних автомобілів, автобусів. Частини підвіски JSW Parts незабаром стали відомими як виробник та постачальник частин підвіски по всьому світу.
 
У 1988 році JSW Parts розпочали виробництво пружин і частин підвіски під маркою IRONMAN 4x4.
 
Зі збільшенням продажів 4x4's, у 2004 IRONMAN4x4 розширила діапазон продуктів тюнінгу 4х4, щоб відповідати вимогам користувачів 4х4, що шукають рішення, які дозволять їх транспортним засобам легко проїжджати важке бездоріжжя.
 
Сьогодні великий континент Австралії є чудовою основою для випробування продукції IRONMAN4x4.
 
Ви можете пересуватися, перетинаючи необжиту місцевість у пошуках пригоди або везти дітей школі у Вашому місцевому передмісті, IRONMAN4x4 запропонувати якість та співвідношення ціни та якості.
 
З універсальним та передовим інтелектуальним підходом, IRONMAN 4x4 забезпечує великі рішення для співвідношення ціни та якості для всіх автомобільних марок 4x4.
Вгору