Вибір шин для Вашого позашляховика. Можливості шин All Terrain та Mud Terrain. Simex, Silverstone, BF Goodrich, Cooper, Kumho
 
Останнім часом стає дуже популярним придбання великих позашляховиків, і справа тут навіть не в постійній потребі роз'їжджати по лісах і болотах, а швидше в моді. Чоловіки, таким чином, намагаються самоствердитися і показати свій достаток, а жінці за кермом такого "громили" просто зручніше - всі пропускають. Та й якщо сів чоловік одного разу за кермо позашляховика, навряд чи він захоче пересідати назад на маленькі машини.
 
Але й нюанси у цих автомобілях принципово інші. Розмова піде про шини для позашляховиків, зовсім інших, ніж у легковиків.
 
Вимоги до шин для повнопривідних автомобілів відрізняються від вимог до звичайних дорожніх шин. Рівень шуму та комфортна їзда важливі, але, зрештою, далеко не пріоритетні. Головним у шинах для позашляховиків є висока ефективність бездоріжжя. У шинах для позашляховиків нам цікавіші зчіпні властивості за різних погодних умов. До них можна віднести і сильну сльоту, суху поверхню, глину, болото та каміння.
 
Багато фаворитів у галузі виготовлення покришок розробляють шини, які підходять для подібних умов. Це шини Simex, шини Silverstone, шини BF Goodrich, Cooper, Kumho, шини Fedima, intercoшини Interco Super Swamper та інші. Покришки для позашляховиків оснащені широкими і нерівними малюнками на протекторах, вони мають більш міцну каркасну конструкцію, яка стійка до різних видів порізів.
 
Шини для позашляховиків можна поділити на 2 види:
 
1.Універсальні шини (All Terrain);
2. Болотяні (Mud Terrain).
 
Покришки All Terrain мають широкий протекторний малюнок, а будова протектора стійка до негативного впливу при експлуатації, рекомендовані для використання 50 відсотків асфальтоване покриття, 50 відсотків легке бездоріжжя.
 
Покришки Mud Terrain мають найширший малюнок з усіх, що сприяє автоматичному очищенню гуми. Однак подібні шини дуже схожі на тракторні, і, до того ж, видають занадто багато шуму, тому навряд чи можуть підійти для постійного використання на асфальтних покриттях. Одна з найуніверсальніших (Mud Terrain) шин є шини виробництва Американського бренду BF Goodrich, їх назва - "BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2"
 
 
Для того щоб отримати найкращий результат від шин для повнопривідного автомобіля, необхідно обов'язково дізнатися, яка саме гума підходить вашій машині. Якщо ви некомпетентні в даному питанні, то легко можете покластися на фахівців нашої компанії "Джип-Універсал", які знають, якому позашляховику, яка гума найкраще підходитиме.
 
 
Шини, що мають дорожній протектор, мають високі експлуатаційні властивості, будуть вкрай ефективні саме на тій поверхні, для якої були призначені, але варто створити їм інші умови, можливості джипа зазнають важких випробувань. Машини, для яких вони призначені, можуть їздити і по бездоріжжю, але варто пам'ятати, що поза асфальтованим покриттям вони все ж обмежені в можливостях.
 
Позашляхові шини, саме шини Mud Terrain, на вибоїстій дорозі ідеально ефективні за будь-яких умов. І слід зазначити, що вони досить популярні. Проте, на жаль, їздити з такими колесами на далекі дистанції по шосе вкрай небажано, адже вони й позашляхові. Тому перед тим, як купувати шини для свого "монстра", вирішіть для себе - декоративний він у Вас (з претензією на статус) або прикладною (бо Вам так зручніше в побуті). Тому що за неправильного визначення постраждає ваша комфортабельність у дорозі. А цього вже не захоче жоден водій